Skoči na glavno vsebino

V sredo, 8. 11. 2023, smo devetošolci OŠ Loka preživeli lep tehniški dan na SŠ Črnomelj. Zjutraj smo odhiteli proti srednji šoli in se pripravili na nepozabno jutro ter dopoldne. Šola nas je sprejela s široko odprtimi vrati in bogatim izborom delavnic, ki so nas popeljale v raznolike svetove znanja. 

Nekateri so se odločili za potepanje med jeziki in se pridružili delavnicam tujih jezikov ter slovenskega jezika, kjer smo spoznavali raznolikost jezikov in kulture. Ustvarjalni duh se je razcvetel na ustvarjalnih delavnicah, kjer smo lahko izrazili svojo domišljijo in ustvarjalnost. 

Ostali so se odpravili na bolj naravoslovno pot. Na delavnicah 3D-modeliranja, strojništva, kemije in biologije smo spoznavali zanimive vidike naravoslovnega sveta ter se preizkusili v različnih eksperimentih. Ogledali smo si tudi delavnice, kjer smo lahko spoznali delo in ustvarjalnost šolskih strokovnjakov.

Dostopnost