Skoči na glavno vsebino

V torek, 5. 12. 2023, je OŠ Loka v Kulturnem domu Črnomelj, pripravila tradicionalno prireditev Pokaži, kaj znaš. Po dveh letih smo jo ponovno izvedli v živo. Na odru se je zvrstilo 22 točk. Učenci so se predstavili s petjem in plesom, twirlingom, deklamiranjem ter igranjem na različne inštrumente. Prireditev sta povezovala učenca Aneja Dvojmoč in Mark Bradač iz 7. c razreda.

V sklopu prireditve so devetošolci pripravili Miklavževo tržnico, na kateri so ponudili izdelke, ki so jih pripravili učenci skupaj z učitelji. Vsi prostovoljni prispevki, zbrani na prireditvi, in izkupiček Miklavževe tržnice, bodo namenjeni Šolskemu skladu OŠ Loka, ki bo letos sredstva med drugim namenil za organizacijo valete ter nakup folklornih kostumov. Za prispevke se najlepše zahvaljujemo.

Nataša Tina Prijanovič in Anica Butala, vodji prireditve

Dostopnost