VITEZI DOBRODELNOSTI IN PROSTOVOLJSTVA VABIMO UČENCE, STARŠE IN ZAPOSLENE na OŠ LOKA ČRNOMELJ K DOBRODELNI ZBIRALNI AKCIJI »VOLNA ZA TOPLINO«

Vabimo vas, da prinesete volno, ki je ne potrebujete več (lahko so tudi ostanki klobčičev). Vprašajte babice, dedke, sosede, starše in druge.

Zbrano volno bomo podarili skupini upokojenih belokranjskih prostovoljk, združenih v »Zavod Rajhenburške zanke, pletemo s srcem«, ki plete in kvačka odejice za noge in jih podarja invalidom na vozičkih v slovenskih domovih za starejše. Cilj pletilj je, da bi spletle odejice za vse invalide v vseh slovenskih domovih.

Volno bomo zbirali od petka, 16. 2. 2024, do petka, 23. 2. 2024, na vseh lokacijah šole.

ZBIRALNA MESTA:

• jedilnica (matična šola),
  • avla (PH Stratus),
  • pred učilnico (4. a in 4. c),
  • 5. a (srednja šola),
  • PŠ Adlešiči,
  • PŠ Griblje.

Volno lahko prinesete tudi v kabinet pomočnic ravnatelja.

PRINESIMO VOLNO, DA BOMO Z ODEJICAMI OGRELI STAROSTNIKE V DOMOVIH STAREJŠIH OBČANOV.

Vitezi dobrodelnosti in prostovoljstva OŠ Loka Črnomelj