Skoči na glavno vsebino

Prejšnje šolsko leto smo se na šoli odločili, da učencem ponudimo valentinovo pošto. Ker so bili lani nad idejo zelo navdušeni, smo se odločili, da projekt ponovno izvedemo. Tako se je začela akcija Valentinova pošta 2.0. 😊

Odziv je bil odličen, saj je letos v škatlo priromalo veliko, veliko več pisemc kot lansko leto. Tega smo s knjižničarko Simono in z letošnjimi pismonošami, osmošolkama Laro in Zalo ter sedmošolkama Laro in Anejo, bile izjemno vesele.

V dobri šolski uri so naše organizirane pismonoše poskrbele, da so vsi prejemniki prejeli svoja prekrasna pisemca in darilca. Lepo je bilo videti nasmejane in vesele obraze, zato smo se odločili, da naslednje leto izvedemo Valentinovo pošto 3.0!

Upamo, da so bili vsi veseli svojih pisemc.

učiteljica Veronika

Dostopnost