Spoštovani starši,

vabimo vas na predavanje predavateljice Tanje Povšič, vodje izobraževalnih programov na Mestni zvezi prijateljev mladine Ljubljana, z naslovom Spodbujanje otrokove samostojnosti in privzdigovanje delovnih navad, ki bo v ponedeljek, 22. 4. 2024, ob 17. uri. Predavanje bo potekalo v predavalnici Osnovne šole Loka Črnomelj.

Vzgoja, ki krepi samostojnost, je še kako potrebna, saj samostojen otrok ima bolj pozitivno samopodobo in boljše zavedanje o samemu sebi. Že majhni dojenčki razvijajo sposobnost, da se lahko igrajo in zamotijo sami. Takšno samostojnost v igri je potrebno spodbujati, saj so to že prvi koraki k razvoju samostojne osebe. Kako in na kakšne načine pa starši še lahko vplivamo na razvoj samostojnosti pri našem otroku, pa boste izvedeli na našem predavanju. Prav tako se bomo posvetili temu, na kaj (ne)samostojnost vse vpliva in kakšne so njene posledice.

VLJUDNO VABLJENI!