Skoči na glavno vsebino

V velikem ponosu in veselju sporočamo, da je naš učenec Miha Kovač iz 9. b razreda dosegel izjemen uspeh na prestižnem natečaju “Čar lesa”. S svojim izdelkom, lesenim tovornjakom, se je uvrstil med tri najboljše v Sloveniji. Prva tri mesta niso razvrščena po vrsti, temveč so vsa tri enakovredna, kar še dodatno poudarja kakovost in inovativnost vseh nagrajenih izdelkov.

Fakulteta za lesarstvo, ki organizira natečaj, je prepoznala Mihovo izjemno delo, ki bo zdaj razstavljeno v Cankarjevem domu na razstavi “Čar lesa”. To je priložnost, da širša javnost vidi in občuduje talent naših učencev ter potencial, ki ga les kot material ponuja.

Za uspeh je zaslužen tudi mentor, Peter Mravinec, ki je s svojim vodstvom in podporo omogočil, da je Mihova vizija oživela v tej čudoviti leseni igrači. Čestitamo Mihi in mentorju za ta izjemen dosežek ter se veselimo nadaljnjih uspehov naših učencev.

Dostopnost