Skoči na glavno vsebino

Podružnica Griblje

V šolskem letu 2023/2024 je na šoli 21 učencev. Pouk poteka v dveh kombinirani oddelkih. Učence 1. in 2. razreda poučujeta Branka Weiss in Ana Kočevar, učence 3., 4. in 5. razreda pa Jana Štajdohar. Tuj jezik angleščina poučuje David Štefanič.Za malico in urejenost šole skrbi Nežka Filak. Učenci imajo možnost kosila, ki ga hišnik pripelje iz matične šole.Jutranje varstvo poteka od 6.30 do 8.15, podaljšano bivanje je organizirano do 15.30.

Preberite več …

Dogodki

Naravoslovni dan v 4. razredu – Kostanjeviška jama

Naravoslovni dan v 4. razredu – Kostanjeviška jama

V torek, 11. 6., smo se učenci 4. razreda odpravili na Kostanjevico na Krki, kjer smo si ogledali Kostanjeviško jamo. Po ogledu jame je sledil še krajši postanek, kjer smo se posladkali s sladoledom. Nekaj utrinkov si lahko pogledate na spodnjih slikah. [ngg...

5 minut kulture

5 minut kulture

V letošnjem letu smo na OŠ Loka začeli z novim projektom, ki smo ga poimenovali "5 minut kulture". Učenci od 1. do 5. razreda so vsak mesec namenili 5 minut različnim umetniškim delom, se o njih pogovorili in jih poskušali razumeti. Cilj je bil vzpodbuditi razumevanje...

Dan »Karkoli je lahko šolska torba«

Dan »Karkoli je lahko šolska torba«

V ponedeljek, 10. junij 2024 je na OŠ Loka Črnomelj in na podružnicah potekal dan »Karkoli je lahko šolska torba«. Učenci so lahko namesto svoje običajne šolske torbe prinesli potrebščine v raznih zanimivih embalažah. Dan je bil uspešen, učencem pa je bilo všeč, da se...

Prireditev “Pojem, plešem 2024”

Prireditev “Pojem, plešem 2024”

V torek, 28. maja 2024, smo v Športni dvorani Srednje šole Črnomelj organizirali prireditev “Pojem, plešem 2024” v okviru Tednov vseživljenjskega učenja. Na prireditvi je nastopalo približno 150 učencev naše šole. Predstavili so se Otroški pevski zbor Čebelice,...

EKSKURZIJA ZA NADARJENE UČENCE

EKSKURZIJA ZA NADARJENE UČENCE

V sredo, 29. 5. 2024, smo v sodelovanju z Osnovno šolo Mirana Jarca Črnomelj organizirali ekskurzijo za nadarjene učence. Odpravili smo se na Primorsko. Najprej smo si ogledali Arheološki park Simonov zaliv, ki se nahaja na območju rimske obmorske vile, zasnovane v 1....

Poziv za dodelitev nove računalniške opreme v izposojo

Spoštovani starši. Posredujemo vam okrožnico Ministrstva za vzgojo in izobraževanje, ki govori o možni izposoji prenosnih računalnikov. O pogojih izposoje si preberite v okrožnici. Več podatkov najdete tudi na spletni strani razpisa:...

Zaključek bralne značke z Andrejem Rozmanom Rozo

Zaključek bralne značke z Andrejem Rozmanom Rozo

V torek, 14. maja 2024, smo na OŠ Loka Črnomelj na zaključku bralne značke gostili Andreja Rozmana Rozo. Izvedel je dva nastopa, ločeno za predmetno in razredno stopnjo. Na razredni stopnji je bralno značko opravilo 235 učencev, skupaj s starejšimi učenci pa je bilo...

Hitri kontakt

OŠ Loka Črnomelj
Kidričeva 18
8340 Črnomelj
T: (07) 35 69 230
E: info@os-loka-crnomelj.si

Poslovna hiša Stratus
1. triada
T: 040 763 860

Dosežki učencev
Šolski kažipot
Zeleni Jurij
Svetovalna služba

Skupaj za prijaznejši internet

Dostopnost