Skoči na glavno vsebino

Podružnica Griblje

V šolskem letu 2023/2024 je na šoli 21 učencev. Pouk poteka v dveh kombinirani oddelkih. Učence 1. in 2. razreda poučujeta Branka Weiss in Ana Kočevar, učence 3., 4. in 5. razreda pa Jana Štajdohar. Tuj jezik angleščina poučuje David Štefanič.Za malico in urejenost šole skrbi Nežka Filak. Učenci imajo možnost kosila, ki ga hišnik pripelje iz matične šole.Jutranje varstvo poteka od 6.30 do 8.15, podaljšano bivanje je organizirano do 15.30.

Preberite več …

Dogodki

ZBIRALNA AKCIJA »VOLNA ZA TOPLINO« USPEŠNA

ZBIRALNA AKCIJA »VOLNA ZA TOPLINO« USPEŠNA

ZBIRALNA AKCIJA »VOLNA ZA TOPLINO« USPEŠNA Spoštovani učenci, zaposleni in starši. V imenu celotne ekipe »vitezov« se vam iskreno zahvaljujem za sodelovanje v dobrodelni zbiralni akciji »VOLNA ZA TOPLINO«. V slednji so sodelovale vse lokacije in obe podružnici. 29. 2....

PUSTOVANJE

PUSTOVANJE

V torek, 13. 2. 2024, je bil dan pri nas navihano in praznično obarvan. Ni lepšega za otroke, kot je pust. Takrat se lahko našemijo v svojega najljubšega junaka iz pravljice. Učenci od 1. do 5. r. so si nadeli različne maske – od tradicionalnih do sodobnih. Pustovanje...

Predstava Čuk se je oženil v Ameriko

Predstava Čuk se je oženil v Ameriko

Bil je 15. 2. 2024, ko smo šli gledat predstavo Čuk se je oženil v Ameriko. Najprej smo šli z avtobusom v Semič. Ko smo prišli v gledališče, smo se usedli na sedeže. Jaz sem sedela v deveti vrsti na triindvajsetem sedežu. Predstava je trajala pol ure. Nato smo šli...

Rezultati šolskega tekmovanja Vzorci – PŠ Griblje

Rezultati šolskega tekmovanja Vzorci – PŠ Griblje

V januarju je na Podružnični šoli Griblje potekalo šolsko tekmovanje Vzorci. Skupno je tekmovalo 17 učencev od 1. do 5. razreda. Priznanja so prejeli naslednji učenci:        1. razred: - bronasto priznanje: Lenart Bačar, Jernej Cvitkovič in Kristjan Piškurič, -...

Aktivni zimski meseci v OPB PŠ Griblje

Aktivni zimski meseci v OPB PŠ Griblje

V OPB  podružnične šole Griblje smo izkoristili sončne in snežene decembrske in januarske dni. Vreme nam je postreglo s pisano paleto, izkoristili smo ga, kolikor se je dalo. Večino časa smo preživeli na svežem zraku, kjer smo se igrali, učili in zabavali. Narava...

ŠPORTNI DAN NA PŠ GRIBLJE

ŠPORTNI DAN NA PŠ GRIBLJE

V sredo, 24. januarja 2024, smo imeli športni dan. Tudi v Gribljah smo veselo in razposajeno odšli na bližnji hribček. Da, tudi v Gribljah imamo primeren teren za sankanje, kepanje in valjanje po snežni odeji. Izkoristili smo zadnje snežne dneve za igranje na snegu....

Novoletno darilo gospoda dr. Franca Brinca PŠ Griblje

Novoletno darilo gospoda dr. Franca Brinca PŠ Griblje

Ob vstopu v leto 2024 nas je gospod dr. Franc Brinc ponovno obdaril z donacijo 5.000,00 evrov. Kot je zapisal: »Polepšajte otrokom njihovo otroštvo in jim poleg obveznega znanja ponudite še druge zanimive dejavnosti, ki jim bodo prišle prav v kasnejšem življenju. Po...

RAZVEDRILNA MATEMATIKA NA PŠ GRIBLJE

12. 12. 2023 je na Podružnični šoli Griblje potekalo šolsko tekmovanje iz RAZVEDRILNE MATEMATIKE. Tekmovanja se je udeležilo 17 učencev od 1. do 5. razreda. Bronasto priznanje so prejeli Sara Brodarič, Julija Brinc, Anja Pezdirc in Rok Brodarič. Vsem tekmovalcem...

DECEMBRSKI DOGODKI NA PŠ GRIBLJE

DECEMBRSKI DOGODKI NA PŠ GRIBLJE

Tudi na PŠ Griblje je bilo v mesecu decembru živahno. Učenci so na tehniškem dnevu, pri podaljšanem bivanju in jutranjem varstvu izdelovali novoletne voščilnice, ki smo jih razstavili na Miklavževi tržnici. Starši, dedki in babice so s prostovoljnimi prispevki lepo...

Hitri kontakt

OŠ Loka Črnomelj
Kidričeva 18
8340 Črnomelj
T: (07) 35 69 230
E: info@os-loka-crnomelj.si

Poslovna hiša Stratus
1. triada
T: 040 763 860

Dosežki učencev
Šolski kažipot
Zeleni Jurij
Svetovalna služba

Skupaj za prijaznejši internet

Dostopnost