Podružnica Griblje

V šolskem letu 2022/2023 je na šoli 15 učencev.

Pouk poteka v dveh kombinirani oddelkih. Učence 1., 2. in 3. razreda poučujeta Branka Weiss in Ana Kočevar, učence 4. in 5. razreda pa Jana Štajdohar. Tuj jezik angleščina poučuje David Štefanič, glasbeno umetnost in podaljšano bivanje pa Metka Čadonič.

Preberite več …

Dogodki

Kulturni dan – Povodni mož Ambrož 

Kulturni dan – Povodni mož Ambrož 

V četrtek, 1. decembra 2022, so si učenci od 1. do 5. razreda v Kulturnem centru Semič ogledali predstavo Povodni mož Ambrož. Predstava je bila malo drugačna, kot smo jih vajeni – zelo zvočna in ritmična. Učenci so prepoznavali zmožnost zvokov, ki jih oddajajo navadne...

TRADICIONALNI SLOVENSKI ZAJTRK NA PŠ GRIBLJE 

TRADICIONALNI SLOVENSKI ZAJTRK NA PŠ GRIBLJE 

lje izvedli tradicionalni slovenski zajtrk. Pripravili smo mize, se posedli kot ena velika družina in si postregli z domačimi dobrotami – kruhom, maslom, medom in mlekom. Ob tem smo se pogovarjali o pomenu doma pridelane hrane in o pomembnosti čebel.  Ob koncu...

GOZD V JESENI

GOZD V JESENI

V torek 8. 11. 2022 smo se z učenci od 1.- 3. razreda odpravili v bližnji gozd. Spoznali so, katere gozdove imamo pri nas in opazovali jesenske plodove. Na poti po gozdu, ko je posijalo sonce, smo opazili zanimive pajkove mreže. Z veseljem so nabirali različne liste...

NOČ ČAROVNIC V PODRUŽNIČNI ŠOLI GRIBLJE

NOČ ČAROVNIC V PODRUŽNIČNI ŠOLI GRIBLJE

V petek, 28. 10. 2022, smo z učenci Podružnične šole Griblje v podaljšanem bivanju praznovali noč čarovnic. Z učenci smo organizirali poslikave obrazov, ples in temačne skrivalnice. Učenci so se našemili v strašne kostume čarovnic, duhov ter okostnjakov. [ngg...

ROBOTKANJE UČENCEV OD 1. DO 3. RAZREDA PŠ GRIBLJE IN ADLEŠIČI

ROBOTKANJE UČENCEV OD 1. DO 3. RAZREDA PŠ GRIBLJE IN ADLEŠIČI

V petek, 21. 10. 2022, so imeli učenci od 1. do 3. razreda PŠ Griblje in Adlešiči tehniški dan: KUBO ROBOTIKA. Učenci so se seznanili z osnovami računalniškega programiranja. S pomočjo Kubo seta so sestavljali različne poti, po katerih se je robotek sprehajal. V paru...

POJAV UŠI NA ŠOLI

Obveščamo vas, da so se na šoli pojavile uši (6.razredi).  Dobi jih lahko vsak, ne glede na to, kako skrbi za higieno. Pri uspešnem preprečevanju in odpravljanju ušivosti imate ključno vlogo starši. Ob pojavu uši morate starši ukrepati skladno z zakonom. Zakon o...

Tečaj plavanja – 3. razred

Tečaj plavanja – 3. razred

Otočec 13. 10 - 18. 10. 2022Na Otočcu smo 3. razredi izvedli 4-dnevni plavalni tečaj. V lepem bazenskem kompleksu smo se učili plavati, skakati v vodo in potapljati. Vsi učenci so v znanju plavanja napredovali, veliko jih je tudi doseglo stopnjo znanja plavalec. Čisto...

350 LITROV ZBRANEGA MLEKA V AKCIJI DROBTINICA NA OŠ LOKA

350 LITROV ZBRANEGA MLEKA V AKCIJI DROBTINICA NA OŠ LOKA

Na OŠ Loka Črnomelj smo se odzvali  povabilo Rdečega križa Črnomelj in sodelovali v dobrodelni akciji »Drobtinica – malo… je veliko« za pomoč  socialno ogroženim družinam. Zbiralna akcija je potekala od torka, 18. 10. 202, do četrtka, 20. 10. 2022, na vseh lokacijah....

ZBIRALNA AKCIJA BATERIJ IN OBISK KOMUNALE ČRNOMELJ 

ZBIRALNA AKCIJA BATERIJ IN OBISK KOMUNALE ČRNOMELJ 

Učenci Podružnične šole Griblje smo v sklopu meseca požarne varnosti 2022, katerega slogan je Tudi baterije lahko zagorijo, izvedli zbiralno akcijo baterij in elektronskih naprav. Učenci so zbrali veliko baterij ter starih telefonov in tablic. Tako nas je v četrtek,...

Hitri kontakt

OŠ Loka Črnomelj
Kidričeva 18
8340 Črnomelj
T: (07) 35 69 230
E: info@os-loka-crnomelj.si

Poslovna hiša Stratus
1. triada
T: 040 763 860

Varna raba interneta