Skoči na glavno vsebino

Spoštovani starši!

Že z objavami v preteklem tednu smo vas obvestili o novem vladnem Odloku o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja. Šole bomo v primeru prijav izvajale nujno varstvo za učenke in učence v 1. triletju. Otroka lahko prijavijo starši, če sta oba starša (ali eden od staršev, ki je samohranilec) zaposlena v sektorjih kritične infrastrukture (v zavodih s področja vzgoje, socialne varnosti, v Slovenski vojski in Policiji).

Če se pojavi potreba po nujnem varstvu, to sporočite na elektronski naslov pomočnice Sonje Malnarič (sonjamal@os-loka-crnomelj.si) ali pokličite na telefonski številko 040 399 600.

Varstvo se bo izvajalo po dogovoru, obvezno pa k prijavi priložite še potrdilo delodajalca, da ste zaposleni v enem od navedenih sektorjev. Starši ste dolžni sami poskrbeti za prevoz otroka v šolo in iz šole.

OBRAZEC – PRIJAVNICA

Dostopnost