Skoči na glavno vsebino

O podružnici Adlešiči

V šolskem letu 2023/2024 je na šoli 44 učencev. Prvič je šolski prag prestopilo 15 prvošolcev.

Pouk poteka za 1. razred samostojno, za 2. in 3. razred ter 4. in 5. razred pa kombinirano.Učence 1. razreda poučujeta Tadeja Kuzma in Eva Pezdirec, učence 2. in 3. razreda poučuje Katarina Simčič, učence 4. in 5. razreda pa Ana Kump.

Preberite več …

Dogodki

Rezultati tekmovanja Logična pošast na PŠ Adlešiči

Rezultati tekmovanja Logična pošast na PŠ Adlešiči

maja 2024 je na Podružnični šoli Adlešiči potekalo šolsko tekmovanje Logična pošast. Udeležilo se ga je 19 učencev od 1. do 5. razreda. Učenci so dosegli naslednje rezultate: 1. razred: – Bronasto priznanje so prejeli: Rok Ferkula, Sara Veselič, Matija Kozan– Biserno...

STROKOVNA EKSKURZIJA IN ZAKLJUČEK GASILSKIH DEJAVNOSTI NA OŠ LOKA

STROKOVNA EKSKURZIJA IN ZAKLJUČEK GASILSKIH DEJAVNOSTI NA OŠ LOKA

V ponedeljek, 10. 6. 2024, smo se z učenci, ki obiskujejo interesno dejavnost DRUŠTVO MLADI GASILEC (nekateri so tudi učenci obveznega izbirnega predmeta Varstvo pred naravnimi in drugimi nesrečami), odpravili na strokovno ekskurzijo. Odpeljali smo se v Novo mesto,...

BRANJE NE POZNA MEJA/ČITANJE NE POZNAJE GRANICE

BRANJE NE POZNA MEJA/ČITANJE NE POZNAJE GRANICE

V šolskem letu 2023/24 smo učenci 4. in 5. razreda Podružnične šole Adlešiči sodelovali v mednarodnem bralnem projektu Branje ne pozna meja s partnersko šolo OŠ Dragojle Jarnević iz Karlovca. Namen projekta je spodbujanje branja in razvijanje bralne pismenosti ter...

Šola v naravi na Debelem rtiču, 1. in 2. dan (5. razred OŠ Loka)

Šola v naravi na Debelem rtiču, 1. in 2. dan (5. razred OŠ Loka)

Petošolci OŠ Loka trenutno bivamo na Debelem rtiču, kjer smo v šoli v naravi. Prvi dan smo se pred prihodom na Debeli rtič zapeljali do letališča v Portorožu in mimo dela Sečoveljskih solin. Po prihodu je sledilo kosilo ter nastanitev v sobe, v popoldanskem času pa...

Naravoslovni dan v 4. razredu – Kostanjeviška jama

Naravoslovni dan v 4. razredu – Kostanjeviška jama

V torek, 11. 6., smo se učenci 4. razreda odpravili na Kostanjevico na Krki, kjer smo si ogledali Kostanjeviško jamo. Po ogledu jame je sledil še krajši postanek, kjer smo se posladkali s sladoledom. Nekaj utrinkov si lahko pogledate na spodnjih slikah. [ngg...

5 minut kulture

5 minut kulture

V letošnjem letu smo na OŠ Loka začeli z novim projektom, ki smo ga poimenovali "5 minut kulture". Učenci od 1. do 5. razreda so vsak mesec namenili 5 minut različnim umetniškim delom, se o njih pogovorili in jih poskušali razumeti. Cilj je bil vzpodbuditi razumevanje...

Dan »Karkoli je lahko šolska torba«

Dan »Karkoli je lahko šolska torba«

V ponedeljek, 10. junij 2024 je na OŠ Loka Črnomelj in na podružnicah potekal dan »Karkoli je lahko šolska torba«. Učenci so lahko namesto svoje običajne šolske torbe prinesli potrebščine v raznih zanimivih embalažah. Dan je bil uspešen, učencem pa je bilo všeč, da se...

Prireditev “Pojem, plešem 2024”

Prireditev “Pojem, plešem 2024”

V torek, 28. maja 2024, smo v Športni dvorani Srednje šole Črnomelj organizirali prireditev “Pojem, plešem 2024” v okviru Tednov vseživljenjskega učenja. Na prireditvi je nastopalo približno 150 učencev naše šole. Predstavili so se Otroški pevski zbor Čebelice,...

Hitri kontakt

OŠ Loka Črnomelj
Kidričeva 18
8340 Črnomelj
T: (07) 35 69 230
E: info@os-loka-crnomelj.si

Poslovna hiša Stratus
1. triada
T: 040 763 860

Dosežki učencev
Šolski kažipot
Zeleni Jurij
Svetovalna služba

Skupaj za prijaznejši internet

Dostopnost