Zborovski bum 2015

V torek, 2. 6. 2015, smo pevci mladinskega pevskega zbora odšli v Maribor na stadion Ljudski vrt, kjer smo se udeležili plesno-pevskega dogodka Zborovski bum.

3

Radio-Graphic1

Novica o naši šoli na radiu

NA PRVEM  PROGRAMU RADIA SLOVENIJA so v soboto, 27. 6. 2015, v oddaji »Danes do 13h«objavili novico o pogojih dela na OŠ Loka Črnomelj. Novinar je obiskal našo šolo in opravil intervju z ravnateljico, ki je podala izjavo, v kateri pojasnjuje trenutne materialne pogoje dela na šoli Loka Črnomelj. Na spletni povezavi lahko poleg drugih […]


img_8373

Prva izletniška kolonija Dolenjske in Bele krajine v Piran

Ideja za izletniško kolonijo se je porodila nekdanjemu profesorju LUM Urošu Strugarju in sedanji profesorici LUM Špeli Vraničar med dogovarjanjem o zaključnem izletu za likovne krožke, ki je izhajal iz MKKMČ. Ker nista našla lokacije v tujini, ki bi letos ponujala kakšno zanimivo razstavo, sta se odločila za destinacijo v Sloveniji, izlet pa naj bi […]


Natečaj MEDVEDI IN MEDVEDKI

Na prireditvi smo se v šolski knjižnici zbrali vsi trije oddelki 2. razreda z učiteljicami in knjižničarko.

dsc_0124

bralna_znaka_2015_109

Bralna značka 2015 nekoliko drugače

V šolskem letu 2014/15 smo se na OŠ Loka odločili, da bomo zaključek Bralne značke obeležili malo drugače. Po navadi smo povabili  na podelitev ali skupno prireditev kakšnega gosta. Letos pa smo se odločili, da si bodo učenke in učenci od 4. do 9 razreda, ki so končali bralno tekmovanje, ogledali arabski film Siroti.


5

5. r – šola v naravi

V mesecu juniju smo organizirali šolo v naravi na Debelem rtiču. Učenci in učitelji smo bili zelo zadovoljni, saj so petošolci spoznavali svojo domovino in utrdili znanje plavanja ter sklenili nova prijateljstva in poznanstva. Upamo, da jim bodo ostali neizbrisani spomini in dogodivščine.


Projekt Veter v laseh

V soboto, 30. 5., je v kampu Podzemelj potekal športno (re)kreativni dogodek Veter v laseh. Udeležile so se ga skoraj vse belokranjske osnovne šole.

VETER V LASEH_2015_248

nova_slika.png

Regijsko srečanje lutkovnih skupin

V petek, 17. 4. 2015, se je v Kulturnem domu Metlika v organizaciji JSKD Metlika in Črnomelj odvijalo regijsko srečanje lutkovnih skupin. Iz prvotnih območnih srečanj je bilo na regijsko srečanje Bele krajine, Dolenjske in Posavja izbranih 8 lutkovnih skupin, med njimi tudi naša. Učenci lutkovnega krožka so se predstavili z Zvezdico zaspanko in jo […]