1.c

1. šolski dan   Recently updated !

1. septembra je matično šolo OŠ Loka na novo zagledalo 53 prvošolcev.


Pojasnilo o stanju strehe na jedilnici šole

Spoštovani starši in učenci! Obveščamo  vas, da bo prehranjevanje naših učencev  v šolskem letu 2015-16 ostalo v enakih materialnih pogojih kot ob zaključku šolskega leta. Zaradi povečanega števila oddelkov  bo pouk  za 4.r. potekal v prostorih Srednje šole Črnomelj. Pripravili smo vse potrebno, da bi se dela lahko čim prej pričela.  Na občini Črnomelj pripravljajo […]

1435664890237

ID-10041435

Pozdravljeni!   Recently updated !

Pa je tu – 1. september 2015 in z njim začetek novega šolskega leta. Pouk bomo začeli tega dne ob 8.20 ( 1.r. ob 8.30) in bo trajal 4. šolske ure. Odhod avtobusov v vse smeri bo ob 12.00. Učenci počakate svoje razrednike pred šolo. S seboj imate copate. Mapo, predvsem pa veliko dobre volje. […]


Zborovski bum 2015

V torek, 2. 6. 2015, smo pevci mladinskega pevskega zbora odšli v Maribor na stadion Ljudski vrt, kjer smo se udeležili plesno-pevskega dogodka Zborovski bum.

3

Radio-Graphic1

Novica o naši šoli na radiu

NA PRVEM  PROGRAMU RADIA SLOVENIJA so v soboto, 27. 6. 2015, v oddaji »Danes do 13h«objavili novico o pogojih dela na OŠ Loka Črnomelj. Novinar je obiskal našo šolo in opravil intervju z ravnateljico, ki je podala izjavo, v kateri pojasnjuje trenutne materialne pogoje dela na šoli Loka Črnomelj. Na spletni povezavi lahko poleg drugih […]


img_8373

Prva izletniška kolonija Dolenjske in Bele krajine v Piran

Ideja za izletniško kolonijo se je porodila nekdanjemu profesorju LUM Urošu Strugarju in sedanji profesorici LUM Špeli Vraničar med dogovarjanjem o zaključnem izletu za likovne krožke, ki je izhajal iz MKKMČ. Ker nista našla lokacije v tujini, ki bi letos ponujala kakšno zanimivo razstavo, sta se odločila za destinacijo v Sloveniji, izlet pa naj bi […]


Natečaj MEDVEDI IN MEDVEDKI

Na prireditvi smo se v šolski knjižnici zbrali vsi trije oddelki 2. razreda z učiteljicami in knjižničarko.

dsc_0124

bralna_znaka_2015_109

Bralna značka 2015 nekoliko drugače

V šolskem letu 2014/15 smo se na OŠ Loka odločili, da bomo zaključek Bralne značke obeležili malo drugače. Po navadi smo povabili  na podelitev ali skupno prireditev kakšnega gosta. Letos pa smo se odločili, da si bodo učenke in učenci od 4. do 9 razreda, ki so končali bralno tekmovanje, ogledali arabski film Siroti.